Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Latest topics
» pare da zaradim
slanje resursa na isti  ip Emptypon 31 svi 2010 - 15:02 by Pein 2

» Toni cetinski Rofl!!
slanje resursa na isti  ip Emptypon 3 svi 2010 - 23:19 by altair

» avatar666
slanje resursa na isti  ip Emptyned 2 svi 2010 - 6:05 by avatar666

» Razvoj moon-a
slanje resursa na isti  ip Emptyned 2 svi 2010 - 3:13 by Pandemoniq

» tek tako
slanje resursa na isti  ip Emptysub 1 svi 2010 - 16:35 by VileMorgoth

» Vicevi
slanje resursa na isti  ip Emptysub 24 tra 2010 - 12:48 by altair

» ja se vratila
slanje resursa na isti  ip Emptysri 21 tra 2010 - 16:01 by VileMorgoth

» VRATIO SEEE
slanje resursa na isti  ip Emptysub 17 tra 2010 - 0:00 by BRK

» deut na prodaju 200k
slanje resursa na isti  ip Emptyčet 15 tra 2010 - 19:45 by BRK

Visitors
Website counter
Top posters
VileMorgoth (309)
slanje resursa na isti  ip Vote_lcapslanje resursa na isti  ip Voting_barslanje resursa na isti  ip Vote_rcap 
Marchello (211)
slanje resursa na isti  ip Vote_lcapslanje resursa na isti  ip Voting_barslanje resursa na isti  ip Vote_rcap 
Matta (196)
slanje resursa na isti  ip Vote_lcapslanje resursa na isti  ip Voting_barslanje resursa na isti  ip Vote_rcap 
Megaton (138)
slanje resursa na isti  ip Vote_lcapslanje resursa na isti  ip Voting_barslanje resursa na isti  ip Vote_rcap 
BRK (90)
slanje resursa na isti  ip Vote_lcapslanje resursa na isti  ip Voting_barslanje resursa na isti  ip Vote_rcap 
RexCroatorum (88)
slanje resursa na isti  ip Vote_lcapslanje resursa na isti  ip Voting_barslanje resursa na isti  ip Vote_rcap 
BlackGod (74)
slanje resursa na isti  ip Vote_lcapslanje resursa na isti  ip Voting_barslanje resursa na isti  ip Vote_rcap 
Juxya <3 Komrljanje (60)
slanje resursa na isti  ip Vote_lcapslanje resursa na isti  ip Voting_barslanje resursa na isti  ip Vote_rcap 
purger (45)
slanje resursa na isti  ip Vote_lcapslanje resursa na isti  ip Voting_barslanje resursa na isti  ip Vote_rcap 
KaBuM (31)
slanje resursa na isti  ip Vote_lcapslanje resursa na isti  ip Voting_barslanje resursa na isti  ip Vote_rcap 
HrvatskI--DomobraN

..ako treba kao rijeka Drina teći će, krv Hrvatska kunemo se našim Bogom brate čuvat ćemo svetosti Hrvatske...Sve bi dao da je vidim, ponosnu i lijepu ko u snovima, sve bi dao da je vidim i opet bi spreman stao, svoj bi život dao...Od mog srca draga i ljubavi tvoje ima jača ljubav, ljubav zemlje moje sjećaš li se draga, pričale su kiše, za ljubav se gine zbog Hrvatske diše...


 

 slanje resursa na isti ip

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Marliboro

Marliboro


Broj postova : 11
BODOVI : 25
Join date : 01.12.2009

slanje resursa na isti  ip Empty
PostajNaslov: slanje resursa na isti ip   slanje resursa na isti  ip Emptyuto 1 pro 2009 - 23:45

evo ja i frend igramo na istom kompu.. pa mozemo li ikako nas dvojica medjusobno slat resurse??
u pravilima sam citao da se to nesmije radit ako je isti ip pa sad hocemo li moci slati resurse jedan drugom
ako se neko od nas uloguje na drugom kompu?

hvala cheers
[Vrh] Go down
Matta
Admin
Matta


Broj postova : 196
BODOVI : 254
Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Strmec Samoborski, Hrvatska

slanje resursa na isti  ip Empty
PostajNaslov: Re: slanje resursa na isti ip   slanje resursa na isti  ip Emptysri 2 pro 2009 - 0:04

mislim da je to moguce ako nije isti IP tj. ako je u pitanju drugi komp..
ne znam šta drugi misle o tome????
[Vrh] Go down
https://hrvatskidomobran.forumcroatian.com
RexCroatorum
Admin
RexCroatorum


Broj postova : 88
BODOVI : 104
Join date : 01.12.2009
Age : 40
Lokacija : HR Herceg Bosna

slanje resursa na isti  ip Empty
PostajNaslov: Re: slanje resursa na isti ip   slanje resursa na isti  ip Emptysri 2 pro 2009 - 0:14

ako igrate na istom komp dobit cete u skorije vrijeme ban (iz iskustva znam) ali ako ti npr. prijatelj nastavi igrati na drugom komp (a ne vise na tvom zajedno) tada nije problem. predlazem ti da sada samo jedan od vas koristi acc da nebude djaba igrali
[Vrh] Go down
Marliboro

Marliboro


Broj postova : 11
BODOVI : 25
Join date : 01.12.2009

slanje resursa na isti  ip Empty
PostajNaslov: Re: slanje resursa na isti ip   slanje resursa na isti  ip Emptysri 2 pro 2009 - 0:25

ali mislim da sam vidio u pravilima, moze se imat dva acc na istom univerzumu ali ta dva acc ne smiju imati
nikakav dodir, tj slat resurse jedan drugom i napadat jedan drugog. bar mislim da tako pise.... a on ce kupit kompjuter
za nekoliko dana pa nas valjda nece banat do tada.....
[Vrh] Go down
Marliboro

Marliboro


Broj postova : 11
BODOVI : 25
Join date : 01.12.2009

slanje resursa na isti  ip Empty
PostajNaslov: Re: slanje resursa na isti ip   slanje resursa na isti  ip Emptysri 2 pro 2009 - 0:32

e ovo sam kopiro sa foruma


# Ukoliko postoji 2 ili više igrača sa iste IP adrese, njihovi računi (flote) ne smiju imati nikakvih dodira (pod kontakt flote se podrazumijeva napadanje istog igraca, slanje reciklera na iste rusevine, medjusobna trgovina i sl.) inače se to smatra kao Multi i biti će banano (u ovaj opis igrača koji igraju sa iste IP adrese spadaju i oni koji se povremeno logiraju kod prijatelja ili slično tome. )
# Ukoliko postoji 2 ili vise igraca sa iste ip najbolje je obavijestiti GO-a o tome, iako nije obavezno, buduci da pravila dozvoljavaju i igranje bez najave.
[Vrh] Go down
Sponsored content





slanje resursa na isti  ip Empty
PostajNaslov: Re: slanje resursa na isti ip   slanje resursa na isti  ip Empty

[Vrh] Go down
 
slanje resursa na isti ip
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» LOV NA PRESJEDNIKA PETRA
» Treban resursa.
» PRAVILA ZA RAZMJENU RESURSA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: . :: PITANJA I NEJASNOĆE-
Forum(o)Bir: