Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Latest topics
» pare da zaradim
"novi" savez Emptypon 31 svi 2010 - 15:02 by Pein 2

» Toni cetinski Rofl!!
"novi" savez Emptypon 3 svi 2010 - 23:19 by altair

» avatar666
"novi" savez Emptyned 2 svi 2010 - 6:05 by avatar666

» Razvoj moon-a
"novi" savez Emptyned 2 svi 2010 - 3:13 by Pandemoniq

» tek tako
"novi" savez Emptysub 1 svi 2010 - 16:35 by VileMorgoth

» Vicevi
"novi" savez Emptysub 24 tra 2010 - 12:48 by altair

» ja se vratila
"novi" savez Emptysri 21 tra 2010 - 16:01 by VileMorgoth

» VRATIO SEEE
"novi" savez Emptysub 17 tra 2010 - 0:00 by BRK

» deut na prodaju 200k
"novi" savez Emptyčet 15 tra 2010 - 19:45 by BRK

Visitors
Website counter
Top posters
VileMorgoth (309)
"novi" savez Vote_lcap"novi" savez Voting_bar"novi" savez Vote_rcap 
Marchello (211)
"novi" savez Vote_lcap"novi" savez Voting_bar"novi" savez Vote_rcap 
Matta (196)
"novi" savez Vote_lcap"novi" savez Voting_bar"novi" savez Vote_rcap 
Megaton (138)
"novi" savez Vote_lcap"novi" savez Voting_bar"novi" savez Vote_rcap 
BRK (90)
"novi" savez Vote_lcap"novi" savez Voting_bar"novi" savez Vote_rcap 
RexCroatorum (88)
"novi" savez Vote_lcap"novi" savez Voting_bar"novi" savez Vote_rcap 
BlackGod (74)
"novi" savez Vote_lcap"novi" savez Voting_bar"novi" savez Vote_rcap 
Juxya <3 Komrljanje (60)
"novi" savez Vote_lcap"novi" savez Voting_bar"novi" savez Vote_rcap 
purger (45)
"novi" savez Vote_lcap"novi" savez Voting_bar"novi" savez Vote_rcap 
KaBuM (31)
"novi" savez Vote_lcap"novi" savez Voting_bar"novi" savez Vote_rcap 
HrvatskI--DomobraN

..ako treba kao rijeka Drina teći će, krv Hrvatska kunemo se našim Bogom brate čuvat ćemo svetosti Hrvatske...Sve bi dao da je vidim, ponosnu i lijepu ko u snovima, sve bi dao da je vidim i opet bi spreman stao, svoj bi život dao...Od mog srca draga i ljubavi tvoje ima jača ljubav, ljubav zemlje moje sjećaš li se draga, pričale su kiše, za ljubav se gine zbog Hrvatske diše...


 

 "novi" savez

Go down 
+5
Pein 2
data
Megaton
avatar666
BRK
9 posters
Autor/icaPoruka
BRK

BRK


Broj postova : 90
BODOVI : 133
Join date : 23.01.2010
Age : 27
Lokacija : Hrvatska,Čakovec , Novo Selo Rok

"novi" savez Empty
PostajNaslov: "novi" savez   "novi" savez Emptyčet 25 oľu 2010 - 1:22

Neki od nas su se dogovarali da složimo "novi"savez .. tj. da preuredimo ovaj kojeg sada imamo.
Mi trebamo savez koji nas opisuje i o kojem če se pričat.
Zašto izmjene??

pa ovako. kao što vidite u zadnje vrijeme se baš i ne slažemo.Pa bi trebali napraviti neke promijene.

Ovdje svatko može izraziti svoje mišljenje.

Pa neka se ne boji i neka kaže.

AKO SE VEČINA SLAŽE SAVEZ ČE SE MJENJAT , A AKO NE ONDA ČE OSTATI NA ISTOME. !!
[Vrh] Go down
avatar666

avatar666


Broj postova : 17
BODOVI : 27
Join date : 14.01.2010
Age : 32
Lokacija : osijek

"novi" savez Empty
PostajNaslov: Re: "novi" savez   "novi" savez Emptyčet 25 oľu 2010 - 1:29

ja sam protiv
zbog imena sam se i uclanio u ovaj savez HRVATSKI DOMOBRAN(HD 4 EVER)
ako se promijeni ime ja odoh u drugi koji ima veze sa hd om ili hrvatskom
:ustasa:
[Vrh] Go down
Megaton
Admin
Megaton


Broj postova : 138
BODOVI : 217
Join date : 01.12.2009
Age : 35
Lokacija : Lipovljani 44322

"novi" savez Empty
PostajNaslov: Re: "novi" savez   "novi" savez Emptyčet 25 oľu 2010 - 1:50

Ovako da naglasim:Izjave

1- Nema 2 posta na ovu temu (slazem se s tobom i sl. svoje misljenje recite...NEMA!!> " bravo stari too!"-npr.)
2- Svi imaju pravo da kazu svoje misljenje ,ako se naravno ne protivi izjavi br. 1. (inace brisem post)
3- Ako tema ode offtopic (izjave 1-2 ili nesto 3.) ide "lock"

Znaci ovako , smatram da vecina nas zeli da se "wing" ujedini sa "main" savezom , glavna idea za wingom je proizasla preko naseg org. vođe "Matta HD" zbog ratovanja (doktori) i sl. stvari ... No ovako stvari stoje u "W" je oko 20< igraca sada zamislite da sa ovih 13 savez skoci statisticki na 33< = jaci savezi napadaju i farmaju intenzivnije nego prije (jer cemo skociti bodovno barem 130-250 bodova saveza) usput ja se nebrinem imam samo "Mine" flotu zasada...
Sada naziv " Hrvatski Domobran" Kome to smeta? ja sam npr. bosanac (zivim u hr. ; March je takoder iz bih.)
Ime tog saveza u samim pocetcima je treslo stistike, nevidim razloga za promjenu icega nego samih igraca ,

DECKI NETREBAMO MIJENJATI NESTO U SAVEZU , VEC SEBE KAKO BI NAS SAVEZ BIO STO BOLJI, KVALITETNIJI
JACI I POVEZANIJI NEGO IKADA , TAKO JE BILO U SAMIM POCETCIMA TAKO TREBA BITI I SADA VOLJA JE ONO
STO NAS CINI JAKIMA ,NE FLOTA ILI JAKI RUDNICI... BEZ VOLJE I NAJACE PRIJATELJSTVO NESTANE U PRAH...

Imamo ovaj forum , zajednicu rijetku na ovih svih 17 OG. ba. servera pa razmislite sto tocno treba mijenjati.
Izmjene nikome ne koriste , unesu privremeni "refresh" a onda zudimo za starim imenima i proslim danima , netreba nam to vjerujte mi Smile
[Vrh] Go down
data

data


Broj postova : 11
BODOVI : 25
Join date : 02.02.2010

"novi" savez Empty
PostajNaslov: Re: "novi" savez   "novi" savez Emptyčet 25 oľu 2010 - 2:55

iskreno ja nisam za promjenu naziva ali ako se donese odluka o promjeni, nemam nekih prevelikih zamjerki pogotovo ako ce to bit zbog boljeg prosperiteta saveza.
mislim da ovaj naziv ima svoje prenosti (zna se tko ce uc u njega) i mane (odbojnost nekim dobrim, jacim i zanimljivim igracima zbog "radikalnog" naziva)
da jos jednom ponovim, ja sam protiv promjene naziva ali mogu prihvatit promjene ako se donese takva odluka...
[Vrh] Go down
Pein 2

Pein 2


Broj postova : 27
BODOVI : 48
Join date : 17.01.2010

"novi" savez Empty
PostajNaslov: Odgovor od Peina na temu novi savez   "novi" savez Emptyčet 25 oľu 2010 - 2:57

moja preporuka bi bila decki da ukinite wing kao prvo kaj ce vam wing uopce gubite vrijme na time znam iz iskustva u drugim igrama . lijepo pozovite sve igrace u savez iz winga oni se trude jako da udu u savez .bolje da se vrte kruzne o resursima nego da nema uopce kruznih kao prije .meni nije vazno kak ce se zvat savez nego da budmo slozni i da se jos vise zajebavamo .ukinite wing nek se svi pridruz u savez glavni imacemo vise clanova ,vise bodova na statistici ,vise tradova vise udruzenje na napadanje .
preporuka ukinite wing i pozovite sve igrace u savez
bolje mi je dati 100000 metala ,crystala ,deuterija nekom nasem iz saveza nego neprijatelju
ako izgubite flotu sljedeci put napravi 2x vecu
to je moje misljenje bounce Twisted Evil
[Vrh] Go down
BRK

BRK


Broj postova : 90
BODOVI : 133
Join date : 23.01.2010
Age : 27
Lokacija : Hrvatska,Čakovec , Novo Selo Rok

"novi" savez Empty
PostajNaslov: Re: "novi" savez   "novi" savez Emptyčet 25 oľu 2010 - 10:44

oke,neka svatko napiše svoje mišljenje. . .

1.SAVEZ bi uredili da malo poljepšamo stranicu i da napravimo novo ime.
2.zašto? Jer smo malo odbojni kao što je netko več rekao od jačih igrača.
3.Da promijenimo ime saveza možda bi jači igrači došli u naš savez.
4.Skroz se slažem da se za sada svi iz winga prebace u glavni.
5.Htio sam da se i prije wing prebaci jer sam vidio od kad sam ja otišao iz winga svi pobjegli
6.NAGLAŠUJEM : savez bi se mjenjao iz vana.Znači skroz bi se izgled promijenio i naravno ime.
7.Malo smo zastarjeli s komunikacijom,a zašto je to tako?? e to ja neznam.
8.Ja sam za da se iz winga igrači prebace u glavni.
9.Ako igrači iz winga budu dobro napredovali ostat če,a oni koji če biti kršeni "kick"
10.Nadam se da čemo se složit oko promjena i tako poboljšat komunikaciju između igrača i da
čemo ostati složni savez!!
[Vrh] Go down
black_knight

black_knight


Broj postova : 25
BODOVI : 29
Join date : 19.01.2010
Age : 31
Lokacija : Nasice(cro)

"novi" savez Empty
PostajNaslov: Re: "novi" savez   "novi" savez Emptypet 26 oľu 2010 - 23:29

pein-e

nije da se ne slazem s tobom da se ukine Wing, ali u jednoj stvari se ne slazem...

cinjenica je da u wingu ima dosta inaktivnih pa opet ne bi bilo u redu njih pustiti u savez zajedno sa onima koji se trude da budu primljeni.
Neznam ekipa, ali mislim da sa brisanjem winga treba jos malo pricekati i vidjeti dali je itko kvalificiran za ulazak u H.D. Pa ga onda brisite...

a sto se tice promjene imena saveza

slazem se sa nekima od vas ovdje da savez vec ima dovoljno zvucno ime i da nije potrebno raditi izmjene...

Iskreno svidja mi se ime saveza i ekipa je tu cist u redu cheers
[Vrh] Go down
JohnTravolta

JohnTravolta


Broj postova : 2
BODOVI : 4
Join date : 25.01.2010

"novi" savez Empty
PostajNaslov: Re: "novi" savez   "novi" savez Emptysub 27 oľu 2010 - 21:21

meni je savez ok.....HRVATKSA TO JE NASA DOMOVINA.....
NEMA PORTREBE MIJENJAT SAVEZ....
[Vrh] Go down
VileMorgoth
Admin
VileMorgoth


Broj postova : 309
BODOVI : 373
Join date : 14.12.2009
Age : 29
Lokacija : Novo Selo Rok (Čakovec), Hrvatska

"novi" savez Empty
PostajNaslov: Re: "novi" savez   "novi" savez Emptyned 28 oľu 2010 - 20:53

heh

ajd da i ja nest napokon kazem na tu temu Very Happy

savez nije vise onakav kakav je nekad bio, u pocecima...nakon sto je Matti ukraden acc, a March otiso u MO savez je poceo sve vise i vise tonuti...ali to vec svi znate


ime saveza bas i nije prekopotrebno mjenjat...slazem se s nekima koji su rekli da im se svida ovo ime ali ako izmislimo neko dobro ime koje ce biti jako zvucno i zbog kojeg cemo zvucat kao opasniji savez dapace slazem se da onda stavimo to ime Very Happy


sto se tice stranice saveza...sad kad ju je brk poceo uredivat vise necemo biti onako "odbojni"...vidi se da covjek zna sa tim stvarima kak treba i vjerujem da cemo imat jednu od najboljih stranica saveza na ogameu Very Happy
samo tako nastavi BRK Wink


sto se tice winga...pein dobro kazes da bi jako skocili s bodovima ali vidi gore post od Mege sta bi se dogodilo...osim toga kad bi doslo do rata sa nekim savezom na slabijim igracima i neaktivnim bi protivnici dobivali bodove i tako bi mi izgubili rat (kao u ratu s doktorima)...wing je napravljen s razlogom...ali posto je wing trenutno katastrofa bez vode i tako...bilo bi dobro spojiti igrace pa onda kasnije napravit neki novi wing...trebali bi ponovo vodu winga izabrati i tako...a opet mogli bi i bez winga...npr. novi igrac bi imao neki rok (recimo tjedan dana, kak vec odredimo) da se iskaze...ak se u tom roku ne iskaze leti iz saveza...


po meni bi bilo dobro da vratimo one stare dobre Mattine nagradne igre Very Happy
tako bi poticali slabije igrace da se brze razvijaju a istovremeno bi radili i na komunikaciji sa igracima Very Happy
na taj nacin bi se mogli i iskazati novo pridosli igraci Very Happy

evo narode ovo je bilo "nekoliko" rijeci od mene Very Happy
[Vrh] Go down
RexCroatorum
Admin
RexCroatorum


Broj postova : 88
BODOVI : 104
Join date : 01.12.2009
Age : 40
Lokacija : HR Herceg Bosna

"novi" savez Empty
PostajNaslov: Re: "novi" savez   "novi" savez Emptypon 29 oľu 2010 - 0:26

Evo da i ja kažem nekoliko riječi Very Happy

Savez Hrvatski Domobran je osnovao Matta kojeg nažalost više nema. Marchello, Megaton, VileMorgoth i ja smo prvi koji smo ušli ovaj savez i zajedno sa Mattom ga gradili pa tako najbolje znamo kako je nekad bilo i kako je sada.

H.D. je imao za cilja da bude prvi savez u ovom UNI isto tako i njegovi članovi, bilo nam je isto tako važno zajedničko druženje, međusobno upoznavanje, zezancija, međusobna pomoć te tjedne nagrade da se potakne aktivnost igrača i njegovo brže razvijanje, itd.

Rat sa doktorima (dr.) nam je bio nametnut ali naš duh zajedništva i složnosti te dijelom amaterstva smo žarko prihvatili izazov i u početko smo ih rasturali i bili na dobitku rata ali pojedini naši članovi su imali veliki DEFF bez flote na kojima su dr. sakupljali bodve, ti isti članovi nisu htjeli u MO po naredbi do završetka rata, međutim kako smo izgubili rat, osnovali smo WING i bilo nam je dobro dok se nije to dogodilo sa Mattom i još nekih drugih problema.


Sada imamo dosta novih članova, neki su otišli u druge saveze zbog trenutne krhkosti H.D. saveza ali mi veterani H.D. smo odlučili napraviti reorganizaciju ovog saveza. Imali smo dosta ideja ali smatramo da svi vi trebate sudjelovati u njima tj. ako želimo promijeniti savez mislim da trebate SVI reći svoja mišljenja tako da zajeno idemo u novu i bolju budučnost i dobre zezanicje igranja Ogame-a.
Nekažem da moramo promijeniti naziv saveza ili neka nova pravila ali šta trebamo reći jest na koji način da igramo i sudjelujemmo u savezu. Za mene je savez sličnomišljenika.




Kao Hrvat i kršćanin dočekujem i spremam se za nadolazeći Uskrs. Isto tako povremeno razmišljam i pišem si šta bi to najbolje bilo za savez, tako da poslije blagdana krenemo u novno doba H.D.

Nadam se da ćete svi reći svoja mišljenja i cilj ovog svega jest da to i kažete jer samo tako možemo ići naprijed.




Bog i Hrvati!
RexCroatorum
[Vrh] Go down
BRK

BRK


Broj postova : 90
BODOVI : 133
Join date : 23.01.2010
Age : 27
Lokacija : Hrvatska,Čakovec , Novo Selo Rok

"novi" savez Empty
PostajNaslov: Re: "novi" savez   "novi" savez Emptypon 29 oľu 2010 - 20:03

rex. sada je najbitnije zadrzat neke ljude u savezu. tj. iz winga premjestit u glavni.

jer ak to ne učiunimo brzo svi če otić jer nema vođe :/
[Vrh] Go down
black_knight

black_knight


Broj postova : 25
BODOVI : 29
Join date : 19.01.2010
Age : 31
Lokacija : Nasice(cro)

"novi" savez Empty
PostajNaslov: Re: "novi" savez   "novi" savez Emptypon 29 oľu 2010 - 21:24

mudro zboris Very Happy

a jel ostalo sta dobrih ljudi u wing-u i koji ce im bit uvjeti za ulazak u H.D.?
[Vrh] Go down
BRK

BRK


Broj postova : 90
BODOVI : 133
Join date : 23.01.2010
Age : 27
Lokacija : Hrvatska,Čakovec , Novo Selo Rok

"novi" savez Empty
PostajNaslov: Re: "novi" savez   "novi" savez Emptypon 29 oľu 2010 - 21:45

gle. pa najbolje bi bilo sada sve koji žele da uđu u glavni savez pa čemo onda poslije napravit wing.
[Vrh] Go down
RexCroatorum
Admin
RexCroatorum


Broj postova : 88
BODOVI : 104
Join date : 01.12.2009
Age : 40
Lokacija : HR Herceg Bosna

"novi" savez Empty
PostajNaslov: Re: "novi" savez   "novi" savez Emptypon 29 oľu 2010 - 22:41

neka samo dođu igrači iz winga u main pa ćemo vidjeti ovdje kakvi su igrači ^^

što se mene tiče neka svi sada dođu u glavni savez
[Vrh] Go down
Megaton
Admin
Megaton


Broj postova : 138
BODOVI : 217
Join date : 01.12.2009
Age : 35
Lokacija : Lipovljani 44322

"novi" savez Empty
PostajNaslov: Re: "novi" savez   "novi" savez Emptyuto 30 oľu 2010 - 23:14

Zakljucak (lock)
(w) prelazi u "Main" zbog clanstva i dobrobita "Maina"
(w) potrebno je rastvoriti i izbrisati

Ako ima sto reci tko u vezi ove teme (osla je u 2. spam i off topic)
Predlozi za H.D.

https://hrvatskidomobran.forumcroatian.com/pohvale-kritike-i-prijedlozi-f3/
[Vrh] Go down
Sponsored content





"novi" savez Empty
PostajNaslov: Re: "novi" savez   "novi" savez Empty

[Vrh] Go down
 
"novi" savez
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Novi filmovi
» dr. (doktori savez)
» Predajem savez
» Prelazak krilnika u glavni savez
» "Farmanje i napadanje!"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: . :: OBAVJESTI VAŽNO !!!-
Forum(o)Bir: