Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Latest topics
» pare da zaradim
Strategije R.T.S. Emptypon 31 svi 2010 - 15:02 by Pein 2

» Toni cetinski Rofl!!
Strategije R.T.S. Emptypon 3 svi 2010 - 23:19 by altair

» avatar666
Strategije R.T.S. Emptyned 2 svi 2010 - 6:05 by avatar666

» Razvoj moon-a
Strategije R.T.S. Emptyned 2 svi 2010 - 3:13 by Pandemoniq

» tek tako
Strategije R.T.S. Emptysub 1 svi 2010 - 16:35 by VileMorgoth

» Vicevi
Strategije R.T.S. Emptysub 24 tra 2010 - 12:48 by altair

» ja se vratila
Strategije R.T.S. Emptysri 21 tra 2010 - 16:01 by VileMorgoth

» VRATIO SEEE
Strategije R.T.S. Emptysub 17 tra 2010 - 0:00 by BRK

» deut na prodaju 200k
Strategije R.T.S. Emptyčet 15 tra 2010 - 19:45 by BRK

Visitors
Website counter
Top posters
VileMorgoth (309)
Strategije R.T.S. Vote_lcapStrategije R.T.S. Voting_barStrategije R.T.S. Vote_rcap 
Marchello (211)
Strategije R.T.S. Vote_lcapStrategije R.T.S. Voting_barStrategije R.T.S. Vote_rcap 
Matta (196)
Strategije R.T.S. Vote_lcapStrategije R.T.S. Voting_barStrategije R.T.S. Vote_rcap 
Megaton (138)
Strategije R.T.S. Vote_lcapStrategije R.T.S. Voting_barStrategije R.T.S. Vote_rcap 
BRK (90)
Strategije R.T.S. Vote_lcapStrategije R.T.S. Voting_barStrategije R.T.S. Vote_rcap 
RexCroatorum (88)
Strategije R.T.S. Vote_lcapStrategije R.T.S. Voting_barStrategije R.T.S. Vote_rcap 
BlackGod (74)
Strategije R.T.S. Vote_lcapStrategije R.T.S. Voting_barStrategije R.T.S. Vote_rcap 
Juxya <3 Komrljanje (60)
Strategije R.T.S. Vote_lcapStrategije R.T.S. Voting_barStrategije R.T.S. Vote_rcap 
purger (45)
Strategije R.T.S. Vote_lcapStrategije R.T.S. Voting_barStrategije R.T.S. Vote_rcap 
KaBuM (31)
Strategije R.T.S. Vote_lcapStrategije R.T.S. Voting_barStrategije R.T.S. Vote_rcap 
HrvatskI--DomobraN

..ako treba kao rijeka Drina teći će, krv Hrvatska kunemo se našim Bogom brate čuvat ćemo svetosti Hrvatske...Sve bi dao da je vidim, ponosnu i lijepu ko u snovima, sve bi dao da je vidim i opet bi spreman stao, svoj bi život dao...Od mog srca draga i ljubavi tvoje ima jača ljubav, ljubav zemlje moje sjećaš li se draga, pričale su kiše, za ljubav se gine zbog Hrvatske diše...


 

 Strategije R.T.S.

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Megaton
Admin
Megaton


Broj postova : 138
BODOVI : 217
Join date : 01.12.2009
Age : 35
Lokacija : Lipovljani 44322

Strategije R.T.S. Empty
PostajNaslov: Strategije R.T.S.   Strategije R.T.S. Emptyned 6 pro 2009 - 12:02

Po meni idu ovako:

Rome Total War -razvijanje vojnih jedinica i neki nacini rekrutacije placenika daju ovoj igri posebni znacaj
da negovorimo u pocetku misije senata i borbe na battle mapi ( na easy morate paziti na
svoje odluke a gdje je tek medium i hard =))

Comand and Conqer
(Tiberium Wars) -Koga god pitali reci ce vam da je ovo ultimate dizajn strategija nacini napada, tehnologije
te grafika i nacin kretanja svojih jedinica po mapi su izvanedni ...

Empire Earth 3 -Tko nije igrao prva 2 nastavka mozda i nezna o cemu se radi naime ovdje zaista osvajate
citavi planet te kasnije i mjesec , planet je podijeljen na kontinente te na primitive drzave
pocijete igrati 2500 b.c. sve do modernog doba osvajate drzavu po drzavu, kontinent po
kontinent na mapi planete se krecete sl. kao i u sahu dok na battle mapi se borite za prevlast te
pokraine probati svakako....

Presao sam sve ove strategije na hard ako ima pitanja slobodno...
[Vrh] Go down
RexCroatorum
Admin
RexCroatorum


Broj postova : 88
BODOVI : 104
Join date : 01.12.2009
Age : 40
Lokacija : HR Herceg Bosna

Strategije R.T.S. Empty
PostajNaslov: Re: Strategije R.T.S.   Strategije R.T.S. Emptyned 6 pro 2009 - 19:41

Nisam imao priliku igrati Rome, kada je igra izašla na tržište računar mi slab za grafiku a i nisam imao love tako da :'(

C&C (Tiberium Wars) mi je jedna od najboljih strateških igara koje sam uopće igrao
a mogu reći da sam provodio i po 15h na računaru, dobra stara vremena ^^

EE sam također igrao i nastavke, moja ocjena +5.


Za mene su igre a pogotovo strateške dio života xD
Netko se opija, drogira, luduje a ja igam...hehehe
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Strategije R.T.S. Empty
PostajNaslov: Re: Strategije R.T.S.   Strategije R.T.S. Emptyčet 14 sij 2010 - 13:33

tko zna neku dobru rts koja se nalazi u vremenu WW2 a da nije Comapny of Heroes...
[Vrh] Go down
Marchello
Admin
Marchello


Broj postova : 211
BODOVI : 356
Join date : 01.12.2009
Age : 40
Lokacija : H-B--MostaR-- d(-_-)b

Strategije R.T.S. Empty
PostajNaslov: Re: Strategije R.T.S.   Strategije R.T.S. Emptyčet 14 sij 2010 - 13:43

Command & Conquer 3 Tiberium Wars

po meni je dosta dobra strategija... radnja se vrsi umalo naprednijem vremenu od naseg...

https://www.youtube.com/watch?v=ImtypxRxtPU
[Vrh] Go down
https://hrvatskidomobran.forumcroatian.com
BlackGod

BlackGod


Broj postova : 74
BODOVI : 108
Join date : 06.12.2009

Strategije R.T.S. Empty
PostajNaslov: Re: Strategije R.T.S.   Strategije R.T.S. Emptyčet 14 sij 2010 - 14:42

Meni je CoH najbolja strategija.I dota.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Strategije R.T.S. Empty
PostajNaslov: Re: Strategije R.T.S.   Strategije R.T.S. Empty

[Vrh] Go down
 
Strategije R.T.S.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: . :: OSTALE IGRE-
Forum(o)Bir: