Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Latest topics
» pare da zaradim
Trebam ressa hitno....xD Emptypon 31 svi 2010 - 15:02 by Pein 2

» Toni cetinski Rofl!!
Trebam ressa hitno....xD Emptypon 3 svi 2010 - 23:19 by altair

» avatar666
Trebam ressa hitno....xD Emptyned 2 svi 2010 - 6:05 by avatar666

» Razvoj moon-a
Trebam ressa hitno....xD Emptyned 2 svi 2010 - 3:13 by Pandemoniq

» tek tako
Trebam ressa hitno....xD Emptysub 1 svi 2010 - 16:35 by VileMorgoth

» Vicevi
Trebam ressa hitno....xD Emptysub 24 tra 2010 - 12:48 by altair

» ja se vratila
Trebam ressa hitno....xD Emptysri 21 tra 2010 - 16:01 by VileMorgoth

» VRATIO SEEE
Trebam ressa hitno....xD Emptysub 17 tra 2010 - 0:00 by BRK

» deut na prodaju 200k
Trebam ressa hitno....xD Emptyčet 15 tra 2010 - 19:45 by BRK

Visitors
Website counter
Top posters
VileMorgoth (309)
Trebam ressa hitno....xD Vote_lcapTrebam ressa hitno....xD Voting_barTrebam ressa hitno....xD Vote_rcap 
Marchello (211)
Trebam ressa hitno....xD Vote_lcapTrebam ressa hitno....xD Voting_barTrebam ressa hitno....xD Vote_rcap 
Matta (196)
Trebam ressa hitno....xD Vote_lcapTrebam ressa hitno....xD Voting_barTrebam ressa hitno....xD Vote_rcap 
Megaton (138)
Trebam ressa hitno....xD Vote_lcapTrebam ressa hitno....xD Voting_barTrebam ressa hitno....xD Vote_rcap 
BRK (90)
Trebam ressa hitno....xD Vote_lcapTrebam ressa hitno....xD Voting_barTrebam ressa hitno....xD Vote_rcap 
RexCroatorum (88)
Trebam ressa hitno....xD Vote_lcapTrebam ressa hitno....xD Voting_barTrebam ressa hitno....xD Vote_rcap 
BlackGod (74)
Trebam ressa hitno....xD Vote_lcapTrebam ressa hitno....xD Voting_barTrebam ressa hitno....xD Vote_rcap 
Juxya <3 Komrljanje (60)
Trebam ressa hitno....xD Vote_lcapTrebam ressa hitno....xD Voting_barTrebam ressa hitno....xD Vote_rcap 
purger (45)
Trebam ressa hitno....xD Vote_lcapTrebam ressa hitno....xD Voting_barTrebam ressa hitno....xD Vote_rcap 
KaBuM (31)
Trebam ressa hitno....xD Vote_lcapTrebam ressa hitno....xD Voting_barTrebam ressa hitno....xD Vote_rcap 
HrvatskI--DomobraN

..ako treba kao rijeka Drina teći će, krv Hrvatska kunemo se našim Bogom brate čuvat ćemo svetosti Hrvatske...Sve bi dao da je vidim, ponosnu i lijepu ko u snovima, sve bi dao da je vidim i opet bi spreman stao, svoj bi život dao...Od mog srca draga i ljubavi tvoje ima jača ljubav, ljubav zemlje moje sjećaš li se draga, pričale su kiše, za ljubav se gine zbog Hrvatske diše...


 

 Trebam ressa hitno....xD

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
VileMorgoth
Admin
VileMorgoth


Broj postova : 309
BODOVI : 373
Join date : 14.12.2009
Age : 29
Lokacija : Novo Selo Rok (Čakovec), Hrvatska

Trebam ressa hitno....xD Empty
PostajNaslov: Trebam ressa hitno....xD   Trebam ressa hitno....xD Emptysub 9 sij 2010 - 19:15

ljudi dajte se molim vas izdvojite malo s ressima pa neka mi svako posalje po nesto Laughing
evo trebam SAMO oko 100 milja ressa da istrazim i napravim nekoliko zvjezda smrti Laughing
pa evo ako vam nije problem to se lako nabere ako svatko posalje po nesto Laughing

lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Matta
Admin
Matta


Broj postova : 196
BODOVI : 254
Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Strmec Samoborski, Hrvatska

Trebam ressa hitno....xD Empty
PostajNaslov: Re: Trebam ressa hitno....xD   Trebam ressa hitno....xD Emptysub 9 sij 2010 - 23:20

sad kad citam ovu tvoju zajebanciju tuzno se sjetim kako sam jucer skupljo ogormnu kolicinu resursa za nanite...i onda mi redondo pola od toga pokupio...

uh, nije to bas lako...
[Vrh] Go down
https://hrvatskidomobran.forumcroatian.com
VileMorgoth
Admin
VileMorgoth


Broj postova : 309
BODOVI : 373
Join date : 14.12.2009
Age : 29
Lokacija : Novo Selo Rok (Čakovec), Hrvatska

Trebam ressa hitno....xD Empty
PostajNaslov: Re: Trebam ressa hitno....xD   Trebam ressa hitno....xD Emptysub 9 sij 2010 - 23:23

a sefe umjesto da vi meni posaljete te resse
sta kazete da mi vama posaljemo
pa da napravite zvijezdu smrti i onom govnaru redondu razorite mjesec Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Trebam ressa hitno....xD Empty
PostajNaslov: Re: Trebam ressa hitno....xD   Trebam ressa hitno....xD Emptypet 15 sij 2010 - 12:54

jel mi moze tko poslat 100.000 drva... treba mi..imam stare bordove...
[Vrh] Go down
Matta
Admin
Matta


Broj postova : 196
BODOVI : 254
Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Strmec Samoborski, Hrvatska

Trebam ressa hitno....xD Empty
PostajNaslov: Re: Trebam ressa hitno....xD   Trebam ressa hitno....xD Emptypet 15 sij 2010 - 13:01

e i meni treba drva, ali dajte bukovine i cera ako imate jer bolje gore, treba mi energije za gravitone....pa sam mislio malo vatre podlozit.....
[Vrh] Go down
https://hrvatskidomobran.forumcroatian.com
Gost
Gost




Trebam ressa hitno....xD Empty
PostajNaslov: Re: Trebam ressa hitno....xD   Trebam ressa hitno....xD Emptypet 15 sij 2010 - 13:29

preporucao bi ti da si izgradis takozvanu pec na loz ulje (preporuka lvl 32) ..daje puno energije
a istovrijemeno loz ulje mozes koristit kao pogonsko gorivo za sve svoje bordove... ( jebes deuterij)
jbg...mozda malo vise dimi... ali usteda je najvaznija Very Happy
[Vrh] Go down
Marchello
Admin
Marchello


Broj postova : 211
BODOVI : 356
Join date : 01.12.2009
Age : 40
Lokacija : H-B--MostaR-- d(-_-)b

Trebam ressa hitno....xD Empty
PostajNaslov: Re: Trebam ressa hitno....xD   Trebam ressa hitno....xD Emptypet 15 sij 2010 - 13:39

eh... vi ste zasrarjeli...(kakva loza, kakva drva) u mene su svi brodovi dizelasi...TDI DCI DTI...ova okl krstarica pici sto na sat a ne trosi skoro nista
[Vrh] Go down
https://hrvatskidomobran.forumcroatian.com
Gost
Gost




Trebam ressa hitno....xD Empty
PostajNaslov: Re: Trebam ressa hitno....xD   Trebam ressa hitno....xD Emptypet 15 sij 2010 - 13:52

vidio sam ja tebe neki dan...projurio si pored mog planeta
pazi malo kako vozis... malo prebrzo ides s tim TDI-jem
moja djeca se igraju tu u orbiti...znas...
[Vrh] Go down
BlackGod

BlackGod


Broj postova : 74
BODOVI : 108
Join date : 06.12.2009

Trebam ressa hitno....xD Empty
PostajNaslov: Re: Trebam ressa hitno....xD   Trebam ressa hitno....xD Emptypet 15 sij 2010 - 16:26

Moj je planet zbog toga pao iz orbite.Hehe
[Vrh] Go down
Marchello
Admin
Marchello


Broj postova : 211
BODOVI : 356
Join date : 01.12.2009
Age : 40
Lokacija : H-B--MostaR-- d(-_-)b

Trebam ressa hitno....xD Empty
PostajNaslov: Re: Trebam ressa hitno....xD   Trebam ressa hitno....xD Emptypet 15 sij 2010 - 20:41

Varas se... nisi me mogao vidjet samo si mozda cuo... fijuuuuuuuuuuu frrrrrrrrrrrr fijuuuuuuuuuu
kad sam upalio mod svijetlosne brzine fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu......
[Vrh] Go down
https://hrvatskidomobran.forumcroatian.com
Juxya <3 Komrljanje
Admin
Juxya <3 Komrljanje


Broj postova : 60
BODOVI : 92
Join date : 27.12.2009
Age : 30
Lokacija : ||Ljubuski|| BiH

Trebam ressa hitno....xD Empty
PostajNaslov: Re: Trebam ressa hitno....xD   Trebam ressa hitno....xD Emptypet 15 sij 2010 - 22:24

Nista je to ja na svog lovca stavio iz E 63 /////AMG-a motor V8 i ugradio mu bi-turbo

jes vidio Marchello kako sam te spilo tamo na 1:136:6 na semaforu kad smo bili Smile)
[Vrh] Go down
http://ovonepostoji.haha
Gost
Gost




Trebam ressa hitno....xD Empty
PostajNaslov: Re: Trebam ressa hitno....xD   Trebam ressa hitno....xD Emptysub 16 sij 2010 - 0:24

ma vidio sam te... zapamtio sam ti registracije..pise ti... madafaka.. shit nesto
imas zuti spojler... jel tako??
[Vrh] Go down
Marchello
Admin
Marchello


Broj postova : 211
BODOVI : 356
Join date : 01.12.2009
Age : 40
Lokacija : H-B--MostaR-- d(-_-)b

Trebam ressa hitno....xD Empty
PostajNaslov: Re: Trebam ressa hitno....xD   Trebam ressa hitno....xD Emptysub 16 sij 2010 - 0:43

juxya jebote sta je ono bilo...a ja mislio da je moj TDI brz...kad ono fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
kraj mene... ali neka kad ja ugradim u svoju OK. motor od bugatija (i to onog iz need for speeda) v12 16.4
onda stani na crtu pa da te vidim
[Vrh] Go down
https://hrvatskidomobran.forumcroatian.com
Gost
Gost




Trebam ressa hitno....xD Empty
PostajNaslov: Re: Trebam ressa hitno....xD   Trebam ressa hitno....xD Emptypet 22 sij 2010 - 21:13

ma nije to nista kad ja upalim svoju peglicu zagadim cijeli planet...

pa nek onda strune...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Trebam ressa hitno....xD Empty
PostajNaslov: Re: Trebam ressa hitno....xD   Trebam ressa hitno....xD Emptypet 22 sij 2010 - 21:15

i kad raptox stane iza nje cijeloga ga zacrnim...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Trebam ressa hitno....xD Empty
PostajNaslov: Re: Trebam ressa hitno....xD   Trebam ressa hitno....xD Empty

[Vrh] Go down
 
Trebam ressa hitno....xD
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» trebam metal
» Trebam METALA i to jako puno!!!
» Dajem 60k metala za 20k deuta hitno.
» Prodajem 350k deuta!!HITNO

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: . :: SEKCIJA ZA PRESERAVANJE-
Forum(o)Bir: