Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Latest topics
» pare da zaradim
gradjenje obrane ?? Emptypon 31 svi 2010 - 15:02 by Pein 2

» Toni cetinski Rofl!!
gradjenje obrane ?? Emptypon 3 svi 2010 - 23:19 by altair

» avatar666
gradjenje obrane ?? Emptyned 2 svi 2010 - 6:05 by avatar666

» Razvoj moon-a
gradjenje obrane ?? Emptyned 2 svi 2010 - 3:13 by Pandemoniq

» tek tako
gradjenje obrane ?? Emptysub 1 svi 2010 - 16:35 by VileMorgoth

» Vicevi
gradjenje obrane ?? Emptysub 24 tra 2010 - 12:48 by altair

» ja se vratila
gradjenje obrane ?? Emptysri 21 tra 2010 - 16:01 by VileMorgoth

» VRATIO SEEE
gradjenje obrane ?? Emptysub 17 tra 2010 - 0:00 by BRK

» deut na prodaju 200k
gradjenje obrane ?? Emptyčet 15 tra 2010 - 19:45 by BRK

Visitors
Website counter
Top posters
VileMorgoth (309)
gradjenje obrane ?? Vote_lcapgradjenje obrane ?? Voting_bargradjenje obrane ?? Vote_rcap 
Marchello (211)
gradjenje obrane ?? Vote_lcapgradjenje obrane ?? Voting_bargradjenje obrane ?? Vote_rcap 
Matta (196)
gradjenje obrane ?? Vote_lcapgradjenje obrane ?? Voting_bargradjenje obrane ?? Vote_rcap 
Megaton (138)
gradjenje obrane ?? Vote_lcapgradjenje obrane ?? Voting_bargradjenje obrane ?? Vote_rcap 
BRK (90)
gradjenje obrane ?? Vote_lcapgradjenje obrane ?? Voting_bargradjenje obrane ?? Vote_rcap 
RexCroatorum (88)
gradjenje obrane ?? Vote_lcapgradjenje obrane ?? Voting_bargradjenje obrane ?? Vote_rcap 
BlackGod (74)
gradjenje obrane ?? Vote_lcapgradjenje obrane ?? Voting_bargradjenje obrane ?? Vote_rcap 
Juxya <3 Komrljanje (60)
gradjenje obrane ?? Vote_lcapgradjenje obrane ?? Voting_bargradjenje obrane ?? Vote_rcap 
purger (45)
gradjenje obrane ?? Vote_lcapgradjenje obrane ?? Voting_bargradjenje obrane ?? Vote_rcap 
KaBuM (31)
gradjenje obrane ?? Vote_lcapgradjenje obrane ?? Voting_bargradjenje obrane ?? Vote_rcap 
HrvatskI--DomobraN

..ako treba kao rijeka Drina teći će, krv Hrvatska kunemo se našim Bogom brate čuvat ćemo svetosti Hrvatske...Sve bi dao da je vidim, ponosnu i lijepu ko u snovima, sve bi dao da je vidim i opet bi spreman stao, svoj bi život dao...Od mog srca draga i ljubavi tvoje ima jača ljubav, ljubav zemlje moje sjećaš li se draga, pričale su kiše, za ljubav se gine zbog Hrvatske diše...


 

 gradjenje obrane ??

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Marchello
Admin
Marchello


Broj postova : 211
BODOVI : 356
Join date : 01.12.2009
Age : 40
Lokacija : H-B--MostaR-- d(-_-)b

gradjenje obrane ?? Empty
PostajNaslov: gradjenje obrane ??   gradjenje obrane ?? Emptysri 6 sij 2010 - 14:07

Preporucio bih svima clanovima saveza da vise ne ulazu u obranu nikako jer koliko sam skontno to je bacanje resursa...
evo sta mi je rekla kraljica u vezi toga

01-06 11:30:38 kraljica zla [1:375:10] Bez naslova Odgovori


odbranu nepravi jer odbranu sam skrsila od

2500 rak.
200 m. las-
svega bilo ajos i ovo
gausovi 199
vjeruj mi neisplati se odbrana

znaci ako moze skrsit toliku obranu kako ce onda neko skrst lako obranu od max 30 gausa, 150 raketob....
sto imaju neki iz saveza
dakle ulazite u flotu i istrazivanje... a vidim da nije lose ulagat u rudnike... npr ja imam 9 planeta sa preko 200 slotova i 17/18 lvl rudnike i stvarno se isplati... svako jutro posaljem sa svih planeta sve resurse na glavnu planetu i ulazem u istrazivanje i flotu !!
[Vrh] Go down
https://hrvatskidomobran.forumcroatian.com
VileMorgoth
Admin
VileMorgoth


Broj postova : 309
BODOVI : 373
Join date : 14.12.2009
Age : 29
Lokacija : Novo Selo Rok (Čakovec), Hrvatska

gradjenje obrane ?? Empty
PostajNaslov: Re: gradjenje obrane ??   gradjenje obrane ?? Emptysri 6 sij 2010 - 14:11

da to sam i ja skonto
sta ce ti obrana, samo bacas resse a onda ti dode neki spec i razori ti ju Laughing
ako te netko napada napravi FS i RS te stavi primanja iz rudnika na 0%
kada mu flota dode do tebe on ce ti opljackat 1metal i nece ti napravit nikakvu stetu

evo to je moje misljenje tako ja radim Laughing
[Vrh] Go down
Matta
Admin
Matta


Broj postova : 196
BODOVI : 254
Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Strmec Samoborski, Hrvatska

gradjenje obrane ?? Empty
PostajNaslov: Re: gradjenje obrane ??   gradjenje obrane ?? Emptysri 6 sij 2010 - 14:56

TOČNO TAKO
ZA ZASTITU OD SLABIH NAPADAČA PREPORUČAM KUPOLE SAMO....

NPR AKO POŠALJE TRANSPORTERE U NAPAD NA PLANET GDJE JE KUPOLA BIT CE NERJESENO JER KUPOLA NE DA DA TRANSI PROĐU
DA BI SE EVENTUALNO PROŠLO VELIKU KUPOLU TREBA IMATI 10bb I 10KRSTI, SVE MANJE OD TOGA JE NERJEŠEN REZULTAT...
[Vrh] Go down
https://hrvatskidomobran.forumcroatian.com
Sponsored content





gradjenje obrane ?? Empty
PostajNaslov: Re: gradjenje obrane ??   gradjenje obrane ?? Empty

[Vrh] Go down
 
gradjenje obrane ??
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: . :: O GAME OPĆENITO-
Forum(o)Bir: