Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Latest topics
» pare da zaradim
Domobran-osnivač saveza Emptypon 31 svi 2010 - 15:02 by Pein 2

» Toni cetinski Rofl!!
Domobran-osnivač saveza Emptypon 3 svi 2010 - 23:19 by altair

» avatar666
Domobran-osnivač saveza Emptyned 2 svi 2010 - 6:05 by avatar666

» Razvoj moon-a
Domobran-osnivač saveza Emptyned 2 svi 2010 - 3:13 by Pandemoniq

» tek tako
Domobran-osnivač saveza Emptysub 1 svi 2010 - 16:35 by VileMorgoth

» Vicevi
Domobran-osnivač saveza Emptysub 24 tra 2010 - 12:48 by altair

» ja se vratila
Domobran-osnivač saveza Emptysri 21 tra 2010 - 16:01 by VileMorgoth

» VRATIO SEEE
Domobran-osnivač saveza Emptysub 17 tra 2010 - 0:00 by BRK

» deut na prodaju 200k
Domobran-osnivač saveza Emptyčet 15 tra 2010 - 19:45 by BRK

Visitors
Website counter
Top posters
VileMorgoth (309)
Domobran-osnivač saveza Vote_lcapDomobran-osnivač saveza Voting_barDomobran-osnivač saveza Vote_rcap 
Marchello (211)
Domobran-osnivač saveza Vote_lcapDomobran-osnivač saveza Voting_barDomobran-osnivač saveza Vote_rcap 
Matta (196)
Domobran-osnivač saveza Vote_lcapDomobran-osnivač saveza Voting_barDomobran-osnivač saveza Vote_rcap 
Megaton (138)
Domobran-osnivač saveza Vote_lcapDomobran-osnivač saveza Voting_barDomobran-osnivač saveza Vote_rcap 
BRK (90)
Domobran-osnivač saveza Vote_lcapDomobran-osnivač saveza Voting_barDomobran-osnivač saveza Vote_rcap 
RexCroatorum (88)
Domobran-osnivač saveza Vote_lcapDomobran-osnivač saveza Voting_barDomobran-osnivač saveza Vote_rcap 
BlackGod (74)
Domobran-osnivač saveza Vote_lcapDomobran-osnivač saveza Voting_barDomobran-osnivač saveza Vote_rcap 
Juxya <3 Komrljanje (60)
Domobran-osnivač saveza Vote_lcapDomobran-osnivač saveza Voting_barDomobran-osnivač saveza Vote_rcap 
purger (45)
Domobran-osnivač saveza Vote_lcapDomobran-osnivač saveza Voting_barDomobran-osnivač saveza Vote_rcap 
KaBuM (31)
Domobran-osnivač saveza Vote_lcapDomobran-osnivač saveza Voting_barDomobran-osnivač saveza Vote_rcap 
HrvatskI--DomobraN

..ako treba kao rijeka Drina teći će, krv Hrvatska kunemo se našim Bogom brate čuvat ćemo svetosti Hrvatske...Sve bi dao da je vidim, ponosnu i lijepu ko u snovima, sve bi dao da je vidim i opet bi spreman stao, svoj bi život dao...Od mog srca draga i ljubavi tvoje ima jača ljubav, ljubav zemlje moje sjećaš li se draga, pričale su kiše, za ljubav se gine zbog Hrvatske diše...


 

 Domobran-osnivač saveza

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Matta
Admin
Matta


Broj postova : 196
BODOVI : 254
Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Strmec Samoborski, Hrvatska

Domobran-osnivač saveza Empty
PostajNaslov: Domobran-osnivač saveza   Domobran-osnivač saveza Emptyuto 1 pro 2009 - 0:04

Zovem se Matija, 26 godina, iz Samobora i osnvač sam saveza Hrvatski Domobran!

Ovu igru igram jaaako dugo, tako da mi gotovo nista nije nepoznato vezano uz nju...

U savez sam primio slabije igrače, jer im želim pomoći da se što prije adaptiraju i razviju pa da budemo pravi savez prijatelja....Inače prakticiram strpljiv i neagresivan način igre, sve do kritične točke kad se jako razvijem, e onda je druga strana medalje.... Smile

PS: mogao sam nakupiti u savez samo jake igrače, ali takvi često budu svojeglavi jer je svaki svoj napredak gradio na svoj način i zu savez gubi zajedništvo...Mi svoj napredak gradimo zajedno, pa se zato i nadam da će nas vezati zajedništvo kojim će i naš savez biti sve jači i bolji....

Dobro došli!
[Vrh] Go down
https://hrvatskidomobran.forumcroatian.com
Matta
Admin
Matta


Broj postova : 196
BODOVI : 254
Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Strmec Samoborski, Hrvatska

Domobran-osnivač saveza Empty
PostajNaslov: Re: Domobran-osnivač saveza   Domobran-osnivač saveza Emptyned 31 sij 2010 - 18:59

Dragi prijatelji,
svima vam skupa dugujem ispriku i objašnjenje svoje neaktivnosti...

Sasavim iznenada dogodile su mi se neke stvari koje su me onemogućile u igranju...najprije mi je crko komp kod kuće, a onda sam sa uredskog posla u firmi prebačen na teren tako da sve u svemu nisam imao osobite uvjete za igranje....tu i tamo tek sam na kratko mogao pogledati kakvo mi je stanje sa planetima što je bilo daleko od mogu-nosti aktivnog igranja kako sam inače igrao...a preko mini opere se stvarno ne može igrati kao preko kompa...

U međuvremenu sam se javio na kratko Marchellu, a malo iza toga sam dao svoj account svom bratiću da mi ga pazi, ali kako vidim danas(kad sam napokon riješio stvari u firmii kod kuće), moj account više nije moj....drugim riječima ne mogu se logirati....on mi kaze da je on to kao malo igro, malo nije i da ne zna zašt se ne mogu logirati...sve u svemu koma....

PS: molim Marchella da mi javi ako je slučajno on promjenio postavke za moj acc jer bi volio nastaviti igrati ovu igru sa vama...na moj mail matta-ss@net.hr

PSS: ne mogu vam opisati koliko sam sada ljut jer ne mogu igrati....premišljam se da otvorim novi acc, al malo mi je mrsko opet sve ispočetka graditi a imao sam sve tako lijepo uređeno...tim više mi je krivo zbog vas, krasnih suigrača s kojima sam imao super savez... ma ne znam...

Sve u svemu za sada ne igram ovu igricu....ali kad se odlučim od početka igrati, javit ću vam se....pa da me primite u savez....do tada me možete kontaktirati na moj mail matta-ss@net.hr

Sve vas lijepo pozdravljam pa se čujemo prvom slijedećom prilikom....
[Vrh] Go down
https://hrvatskidomobran.forumcroatian.com
VileMorgoth
Admin
VileMorgoth


Broj postova : 309
BODOVI : 373
Join date : 14.12.2009
Age : 29
Lokacija : Novo Selo Rok (Čakovec), Hrvatska

Domobran-osnivač saveza Empty
PostajNaslov: Re: Domobran-osnivač saveza   Domobran-osnivač saveza Emptyned 31 sij 2010 - 22:25

heh
stvari su ti trenutno ovakve
Marchello je u MO jer mjenja internet operatera
a ti si izasao tj. ako ti je netko uzeo acc jer sad se i drugacije zoves (schii neki) on ti je onda izasao iz saveza
pa je pitanje i ak se budes htio vratit dali te moze sad netko primit (nisam siguran dal moze March prek svoga acc primati nove igrace)

uglavnom H.D. je sad trenutno prakticki bez vode

kad se March vrati vidit cemo da li moze on primiti nove clanove
u slucaju da ne moze najbolja solucija bi bila da napravimo novi savez

P.S.
nadam se da ces rijesit ovu zavrzlamu sa acc
i da ces nam se brzo vratit Very Happy
[Vrh] Go down
Megaton
Admin
Megaton


Broj postova : 138
BODOVI : 217
Join date : 01.12.2009
Age : 35
Lokacija : Lipovljani 44322

Domobran-osnivač saveza Empty
PostajNaslov: Re: Domobran-osnivač saveza   Domobran-osnivač saveza Emptypon 1 vel 2010 - 0:23

Eto Matta neznam jesi li procitao ovaj post od villeta ... ja vjerujem da svi zeljno ocekujemo tvoj povratak jer realno gledajuci nebi se nitko od nas (80%) upoznao bez ovoga saveza i winga a ako odlucis da napravis novi acc ja vjerujem da cemo te boostati dok nedodes na 30k (tamo gdje si stao) ...
[Vrh] Go down
purger

purger


Broj postova : 45
BODOVI : 73
Join date : 08.01.2010
Age : 43
Lokacija : Zagreb

Domobran-osnivač saveza Empty
PostajNaslov: Re: Domobran-osnivač saveza   Domobran-osnivač saveza Emptypon 1 vel 2010 - 0:30

Možeš u naš wing da budeš krilce lol!
Ajde šefe, napravi novi acc i počni ispočetka
[Vrh] Go down
Matta
Admin
Matta


Broj postova : 196
BODOVI : 254
Join date : 30.11.2009
Age : 40
Lokacija : Strmec Samoborski, Hrvatska

Domobran-osnivač saveza Empty
PostajNaslov: Re: Domobran-osnivač saveza   Domobran-osnivač saveza Emptypon 1 vel 2010 - 21:41

ne znam ko je shi, nemam acc da uđem u ogame pa da vidim kakvo je stanje, tek se mogu logirati ovdje na forum jer mi to radi...

a jesamu...eto sranja iz ničega...

jel inače sve u redu u igri jel se dobro zabavljate...??

nažalost nisam nikak bio sa svojim bratićem pa da vidim točno šta mi je radio sa acc-om, očito se malo zajebavo pa je sad pitanje tko je zapravo moj acc...moram vidjeti s njim čim prije pa da se probam vratiti...oo kako bi valjalo opet zagrat sa vama legendama....

nemojte napuštat savez, nadam se da marchello nece jos dugo biti out....pa da nastavite gdje smo stali....
a meni je mrsko od početka sve graditi....mozda da mi radije javite ako netko od nasih odustane od igre???

kao npr merzlota???itd...

joj joj
[Vrh] Go down
https://hrvatskidomobran.forumcroatian.com
Megaton
Admin
Megaton


Broj postova : 138
BODOVI : 217
Join date : 01.12.2009
Age : 35
Lokacija : Lipovljani 44322

Domobran-osnivač saveza Empty
PostajNaslov: Re: Domobran-osnivač saveza   Domobran-osnivač saveza Emptysri 10 vel 2010 - 22:12

matta ako odlucis ponovno igrati imam jedan acc za tebe oko 10 k bodova je sad trenutno (4 planete itd)
[Vrh] Go down
RexCroatorum
Admin
RexCroatorum


Broj postova : 88
BODOVI : 104
Join date : 01.12.2009
Age : 40
Lokacija : HR Herceg Bosna

Domobran-osnivač saveza Empty
PostajNaslov: Re: Domobran-osnivač saveza   Domobran-osnivač saveza Emptyčet 11 vel 2010 - 0:53

Poglavniče, pozdrav!

Kako god bilo...ja bih volio da se vratiš pa ako terba napravit ću acc i igrat ću ga do 50k bodova samo da se vratiš.
Nemogu ja ovako sam sa njima Razz
[Vrh] Go down
purger

purger


Broj postova : 45
BODOVI : 73
Join date : 08.01.2010
Age : 43
Lokacija : Zagreb

Domobran-osnivač saveza Empty
PostajNaslov: Re: Domobran-osnivač saveza   Domobran-osnivač saveza Emptyčet 11 vel 2010 - 14:48

inače, onaj acc koji si imao je izbrisan Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Sponsored content





Domobran-osnivač saveza Empty
PostajNaslov: Re: Domobran-osnivač saveza   Domobran-osnivač saveza Empty

[Vrh] Go down
 
Domobran-osnivač saveza
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» PRAVILA SAVEZA
» depo saveza
» Depo saveza
» KORDINATE SVIH PLANETA CLANOVA SAVEZA
» NEAKTIVNI CLANOVI SAVEZA. Svi mozete glasati koga od ovih da izbacimo !!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: . :: H.D.--ČLANOVI SAVEZA-
Forum(o)Bir: